مادرم هر وقت منو خسته و کوفته از کار روزانه میبینه، میگه:

 

“دستهای خسته‌ت رو روی شکم سیرت بزار”

از این جمله معنیهای مفیدی میشه برداشت کرد.

 

خب…

ما کی هستیم؟

 

حدودای سال 93 بود، بعد از رها کردن دانشگاه هم زمان با ارایه پایان نامه، ایده های زیادی به ذهنم می اومدند که اغلب از جنس کارآفرینی و خلق ارزشی که برای جامعه مفید باشه بودند. البته هنوز به شدت الان تب کارآفرینی جامعه رو فرا نگرفته بود و بیکاری موج منفی گسترده ای رو بین مردم به راه انداخته بود. بسیاری از افراد جامعه با شرکت در سخنرانیهای انگیزشی و امیدوار کننده کم کم با مفاهیم تازه ای از کار و درآمد آشنا شده و بسیار تشنه ی ایده و راه اندازی کسب و کار شخصی بودند.

 

با وجود گذشت چند سال از آن روزها، اما همچنان جمله ی:

 

“ساختن شغل مورد علاقه، راحتتر از پیدا کردن شغل مورد علاقه است”

…بر سر زبانها جاریست و افرادی که روحیه کارآفرینی دارند یا احساس نیاز برای شروع کسب و کار را در زندگی حس میکنند، در آموزشگاهها، وبسایتها و شبکه های اجتماعی، به دنبال آموزه ها و ایده هایی برای شروع هستند. در این میان نکته ای که بسیار مورد توجه و تعیین کننده موفقیت است، یادگیری مهارت و تقویت آن جهت آمادگی  برای شروع کسب و کار است.

 

فکر میکنم تا حدودی مشخص شده که داکلی چیکار میکنه

 

ما در داکلی، مهارتهای ساخت انواع دستسازه ها رو با کیفیت و جزییات بسیار زیاد، برای کمک به راه اندازی کسب و کارهای خانگی و کوچک آموزش میدیم تا افراد مستعد بتونن با یادگیری این آموزشها و در صورت نیاز، استفاده از الگوها و نقشه های اختصاصی ای که ما طراحی میکنیم، دستسازه های خاص خودشون رو ساخته و به فروش برسونن.

 

چرا آموزشهای ما؟

 

با توجه به دسترسی نامحدود 24ساعته به آموزشهای ما و ارایه آنلاین آنها، داکلی و تیم تولید آموزشها نهایت دقت و توجه خودشون رو میکنند تا با رعایت استاندارد ساخت، دوره های آموزشی مجازی منجر به یادگیری واقعی بشود و هر زمان هنرجو سوال و مشکلی داشته باشد میتواند از مدرسان برجسته ای که در زمینه های مختلف با تیم داکلی همکاری میکنند، در تماس باشد.